Jesteś tutaj:
Strona główna »
Encyklopedie, leksykony, słowniki »
Ilustrowany słownik budowlany polsko-niemiecko-angielski
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Ilustrowany słownik budowlany polsko-niemiecko-angielski

W książce przedstawiono w przystępnej wizualnie formie zestaw najważniejszych haseł dotyczących branży budowlanej, podanych w trzech językach.

Zaprezentowano poglądowe rysunki ze wszystkich obszarów budownictwa. Obszerne skorowidze rzeczowe znacznie ułatwią korzystanie ze słownika czytelnikom polskim, angielskim i niemieckim.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Ilustrowany słownik budowlany polsko-niemiecko-angielski, kupili również:

Domy jednorodzinne. Konstruowanie i obliczanie
W książce ujęto całość zagadnień dotyczących projektowania konstrukcyjnego i wykonawstwa w budownictwie jednorodzinnym w świetle obowiązujących norm i przepisów budowlanych.
61,95 PLN
Krój i modelowanie odzieży lekkiej. Krawiectwo miarowo-usługowe
Podano w niej technikę wykonywania form odzieży lekkiej stosowaną w krawiectwie miarowo-usługowym, z uwzględnieniem typowych form spódnic, spodni, bluzek, sukienek.
52,50 PLN
Polacy a stalinizm 1948-1956
Celem, jaki założył sobie autor niniejszej pozycji, było zbadanie relacji między władzą a społeczeństwem w okresie stalinizmu, który był bez wątpienia czasem największego w powojennej Polsce zniewolenia rządzonych przez rządzących.
31,50 PLN
Tajemnice zamku Czocha
Ukrywanie zrabowanych skarbów, wędrówki duchów, walki powietrzne niemieckich kamikaze - czy zamek Czocha był świadkiem wszystkich tych wydarzeń?
39,90 PLN
Testy dla gimnazjum gramatyczne i leksykalne z języka angielskiego
Opracowanie zawiera testy gramatyczne i leksykalne dla uczniów gimnazjów. Z testów mogą korzystać nauczyciele wykorzystując je jako gotowe sprawdziany okresowe lub modyfikując je z wykorzystaniem elementów testów uzupełniających.
29,90 PLN
Wojenne tajemnice Warszawy i Mazowsza. Przewodnik inny niż wszystkie
Dostępne w 24 godziny
Książka jest naprawdę przewodnikiem innym niż wszystkie. Autor podjął próbę ocalenia od zapomnienia schronów, bunkrów, umocnień, a nawet zacierających się napisów na ścianach kamienic.
29,40 PLN
Wypracowania Język Angielski z tłumaczeniami
Książka zawiera przykładowe opracowania tematyczne, a przy każdym opracowaniu znajdują się pożyteczne zwroty i wyrażenia, które mogą być wykorzystane przy opracowaniu własnych wypracowań i esejów.
20,00 PLN