Jesteś tutaj:
Strona główna »
Religia, teologia, historia Kościoła »
Zagadnienie nadziei w doktrynie św. Jana od Krzyża
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Zagadnienie nadziei w doktrynie św. Jana od Krzyża

Religia, teologia, historia Kościoła

Cena: 45,00 PLN

Autor: , Zawada Marian OCD
Format: 145x205
Rok wydania: 1999
Liczba stron: 318
ISBN: 83-87527-33-5
Język: polski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Oprawa: Miękka


Studium nad doktryną św. Jana od Krzyża


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Zagadnienie nadziei w doktrynie św. Jana od Krzyża, kupili również:

Aby lepiej poznać św. Teresę z Lisieux
Studia nad doktryną św. Teresy z Lisieux
48,00 PLN
Droga do Boskiej kontemplacji
Studium poświęcone zagadnieniu kontemplacji
50,40 PLN
Estetyka i sztuka japońska. Wybrane zagadnienia
Książka jest rodzajem wstępu do estetyki i sztuki japońskiej. Jej zasadniczym celem jest wprowadzenie polskiego czytelnika w coraz bardziej popularną w naszym kraju dziedzinę wiedzy. W książce omówione zostały główne problemy związane z ogólnymi cechami tradycyjnej estetyki japońskiej oraz jej historia od czasów najdawniejszych do współczesności.
96,27 PLN
Kino nieme. Historia kina, tom 1
Kino nieme to pierwszy tom przygotowywanej w Instytucie Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagiellońskiego czterotomowej Historii kina pod redakcją Tadeusza Lubelskiego, Iwony Sowińskiej i Rafała Syski. W zamierzeniu redaktorów ma to być książka wykorzystująca nowe źródła, uwzględniająca przyjęte dziś kryteria ocen i aktualne opracowania naukowe, która w formie kompetentnej narracji będzie uczyć rozumienia dziejów kina, a zarazem stanowić bazę lekturową dla dalszych studiów.
120,00 PLN
Mądrość serca
Zbiór 75 bajek i opowiadań z różnych krajów świata,
20,00 PLN
Mechanizacja ogrodnictwa - część 2
W podręczniku podano sposoby użytkowania energii elektrycznej w produkcji ogrodniczej oraz niekonwencjonalne źródła energii. Szczegółowo omówiono typ przechowalni i chłodni oraz mechanizację prac pod osłonami.
58,80 PLN
Mechanizacja ogrodnictwa. Część 1
Podręcznik zawiera wiadomości z zakresu mechanizacji ogrodnictwa. W przystępny sposób opisano w nim maszyny i narzędzia do uprawy roli, do nawożenia oraz siewu i sadzenia.
62,80 PLN
Nieskończone horyzonty miłości
Teologiczno-psychologiczne aspekty rozwoju człowieka na drodze ku Bogu według św. Jana od Krzyża
42,00 PLN
Pierwszy holocaust XX wieku
Ludobójstwo dokonane na ludności ormiańskiej przez władze tureckie w czasie I wojny światowej i tuż po jej zakończeniu było pierwszym ludobójstwem popełnionym w XX wieku – najokrutniejszym stuleciu w dziejach ludzkości.
33,08 PLN
Polacy i Żydzi w zaborze sowieckim
Historyk młodego pokolenia szczegółowo analizuje relacje społeczne na Podlasiu, Grodzieńszczyźnie i Wileńszczyźnie, które pod rządami Sowietów włączono do tzw. Białorusi Zachodniej.
45,15 PLN
Pomimo Parkinsona JESTEM
„To opowieść o moim życiu. Życiu, któremu od kilkunastu lat towarzyszy Choroba Parkinsona. O tym doświadczeniu chcę opowiedzieć”. Takim opisem „w pigułce” jest tytuł: „Pomimo Parkinsona Jestem”- bo ta niełatwa choroba nie przeszkodziła mi przejść 120 km szlakiem św. Jakuba do Santiago de Compostella, polecieć do Chin, ani znaleźć miłości życia. Niech ta moja „pisanina” natchnie otuchą chorych i da nadzieję ich bliskim.
28,34 PLN
Słownik zapożyczeń pochodzenia Arabskiego w Polszczyźnie
Praca W.P. to pierwszy w Polsce słownik wyjaśniający i omawiający wyrazy pochodzenia arabskiego, które znalazły się w j. polskim. Zawiera 845 haseł w układzie alfabetyczno-gniazdowym. Słownik gromadzi słownictwo o etymologii arabskiej występujące w języku polskim od XIV wieku po lata 90. XX wieku, weryfikuje etymologię lub ustala ją w wypadku braku objaśnień dotyczących pochodzenia wyrazów, przedstawia także etapy zapożyczania słów i podaje wersje leksemów w językach pośredniczących.
82,00 PLN