Jesteś tutaj:
Strona główna »
Poezja »
Pierre
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Pierre

Poezja

Cena: 19,00 PLN

Format: 125x176
Rok wydania: 2014
Liczba stron: 44
ISBN: 978-83-64342-01-1
Wydawnictwo: Koło Kwadratu
Język: polski
Autor: Tomasz Puzia
Oprawa: Zeszytowa


Pierre jest koncepcją człowieka, który pomimo funkcjonowania na początku nowego wieku, pozostaje trochę poniewczasie i przywołuje nasze wyobrażenie człowieka z doby humanizmu, wspominanego już tylko podczas lekcji języka polskiego.

Pierre nosi co prawda znamiona współczesnych: jest patetyczny i egocentryczny, świadom nieuchronnego upadku ludzi, jednak wciąż pielęgnuje w sobie głęboką wrażliwość, ukierunkowaną tak na siebie, jak i na relację z innym. Tomik stanowi zatem próbę udowodnienia, iż ze współczesnym człowiekiem nie jest jeszcze najgorzej, a przynajmniej nie jest źle z jego zdolnością do autorefleksji.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Pierre, kupili również:

Cudaczek wyśmiewaczek
Jest to wesoła opowieść o skrzacie, który... żyje śmiechem. Cudaczek "licho malusie i cieniutkie jak igła", mieszka w warkoczykach panny Obrażalskiej i bez trudu nakłania ją do złości. Ale dziewczynka, z pomocą rady dziwnego staruszka, postanawia się z nim rozprawić:
20,00 PLN
Jak uczyć się efektywnie. Metody i motywacja. Praktyczny poradnik
Dostępne w 24 godziny
Poradnik pomaga opanować techniki skutecznego uczenia się. Opisuje operacje myślowe potrzebne do zrozumienia i zapamiętania materiału, który jest przerabiany na wyższych uczelniach i szkołach średnich. Opisuje też typowe problemy studentów z motywacją i podaje pewne sugestie, jak sobie z nimi radzić.
34,90 PLN
Medycyna Wibracyjna
Niniejsza książka jest podsumowaniem wieloletnich poszukiwań klucza do uzdrowienia życia ludzkiego, który potrafiłby uruchomić mechanizmy samoleczenia, pozwalające przynieść ulgę w ludzkim cierpieniu w zakresie jego losu i ciała fizycznego. Jest dedykowana osobom zajmującym się uzdrawianiem lub poszukującym dróg zrozumienia i uzdrowienia siebie lub swoich pacjentów. Warunkiem zarezonowania z tekstem jest jednak pełna otwartość czytelnika na zapoznanie się i ewentualnie przyjęcie nowych paradygmatów postrzegania Istoty Ludzkiej.
46,90 PLN
Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services Krok po kroku
SQL Server® 2008 Analysis Services Krok po kroku Praktyczny przewodnik po podstawach usług SQL Server Analysis Services. Dowiedz się, jak tworzyć, zarządzać i udostępniać kostki przetwarzania anlitycznego w trybie online (OLAP) – krok po kroku. Bez względu na to, czy jesteś projektantem, administratorem czy biznesmanem, ten praktyczny podręcznik pokazuje, jak tworzyć rozwiązania analizy biznesowej (BI) na potrzeby organizacji.
92,40 PLN
Początek drogi. Wykłady psychologa na oddziale odwykowym
Cykl 12 wykładów, z których każdy stanowi odrębną całość, pomyślany jako zestaw tematów do do przemyśleń, dyskusji i do rozpoczęcia pracy nad sobą, rodzaj poradnika dla wracających do zdrowia alkoholików.
26,50 PLN
Syberia 2012. Dziennik Podróży
Dostępne w 24 godziny
Książkę moją kieruję dla podróżników, którzy chcą poznać specyfikę narodu rosyjskiego, a Sybiraków w szczególności oraz przyrodę Syberii, z którą chcą się przymierzyć. Znajdziecie w niej Państwo zarówno walkę z tą przyrodą, jak również atmosferę w słynnej kolei transsyberyjskiej.
35,00 PLN
SZARIAT DLA NIEMUZUŁMANÓW. Wydanie drugie
Islam to nie tylko religia. To również system polityczny, posiadający własny zestaw praw zwany szariatem. Fundamenty prawne szariatu są całkowicie odmienne od naszych i odrzucają podstawowe prawa człowieka.
18,99 PLN
Wybieram wolność, czyli rzecz o wyzwalaniu się z uzależnień
Wprowadzenie do problemu alkoholizmu, istoty uzależnień i zastosowania w życiu programu Dwunastu Kroków.
28,50 PLN
Zaproszenie do życia
Pewne cechy naszych postaw, przekonań utrudniają samorealizację i spełnienie pragnień. Większość ograniczeń wynika dziś z naszych kompleksów, niż faktycznych zakazów postępowania.
32,90 PLN