Jesteś tutaj:
Strona główna »
Dla dzieci i młodzieży »
DZIEWCZYNY Z KRAJOBRAZÓW
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

DZIEWCZYNY Z KRAJOBRAZÓW

Dla dzieci i młodzieży

Cena: 20,00 PLN

Format: 148x210
Liczba stron: 188
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-939919-3-8
Autor: Monika Raczkowska-Zabawa
Język: polski
Wydawnictwo: Self publishing
Oprawa: Miękka


“Wyspy Prawdopodobne” następnie “Takie i inne sprawy Jacka z wątpliwościami” i...wszyscy jesteśmy coraz starsi czyli “Dziewczyny z krajobrazów”.

Te trzy książki autorstwa Moniki Raczkowskiej-Zabawa przenikają się pomiędzy krajobrazami marzeń, wyobrażeń oraz historiami występujących w nich postaci tworząc “Trylogię dzieciaków” od ich dzieciństwa do wczesnej młodości.
“Dziewczyny z krajobrazów” to trzy opowiadania o uczuciach, miłości, emocjach, wyborach, w różnych sytuacjach współczesności

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: DZIEWCZYNY Z KRAJOBRAZÓW, kupili również:

100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
69,00 PLN
Bibliotekarstwo szkolne. Teoria i praktyka. Tom I
Podstawowy podręcznik dla wszystkich nauczycieli-bibliotekarzy.
36,75 PLN
Ćwiczenia testowe do części pisemnej. Olimpiada Języka Angielskiego.
"Ćwiczenia testowe do części pisemnej" to druga z serii książek opracowanych z myślą o osobach przygotowujących się do Olimpiady Języka Angielskiego. Publikacja stanowi zbiór typowych ćwiczeń wykorzystywanych w testach pisemnych wszystkich trzech etapów Olimpiady pogrupowanych według rodzajów zadań.
58,00 PLN
KOMA
Jedno z najgłośniejszych zabójstw na świecie. Historia oparta na autentycznych wydarzeniach. Pewien wrocławianin zostaje bestialsko zamordowany. Początkowo policji nie udaje się znaleźć mordercy. Po pięciu latach śledczy trafiają jednak na ślad pewnej książki.
26,90 PLN
Nowe Życie
Amanda nigdy nie miała łatwego życia. Jedyne, co pamięta z dzieciństwa to pijanego ojca i przerażający płacz mamy. Kiedy stała się dojrzałą kobietą, poznała mężczyznę, który miał stać się dla niej nowym, lepszym życiem. Niestety, po kilku latach małżeństwa jej życie zaczyna przeistaczać się w koszmar. Mąż zamienia się w bezdusznego kata, a ona w ofiarę. Nie radzi sobie i każdego dnia ślepo wierzy, że kiedyś to się zmieni i będzie szczęśliwa.
34,65 PLN
Przepisy katalogowania książek Cz. 1 Opis bibliograficzny
Lektura podstawowa dla wszystkich bibliotekarzy.
26,25 PLN
Wybór testów z kluczem i komentarzem Autora (OJA)
"Wybór testów z kluczem i komentarzem Autora" to pierwsza z serii książek opracowanych z myślą o osobach przygotowujących się do Olimpiady Języka Angielskiego. Publikacja stanowi zbiór 16 najbardziej reprezentatywnych testów ze wszystkich trzech etapów Olimpiady Języka Angielskiego wybranych przez ich Autora, dra Henryka Krzyżanowskiego. Wszystkie testy zaopatrzono w szczegółowy klucz, a Autor dodatkowo opatrzył wiele z odpowiedzi własnym komentarzem, który na pewno ułatwi Czytelnikowi rozwiązywanie podobnych zadań w nowych testach. Książka powstała głównie z myślą o uczestnikach Olimpiady Języka Angielskiego, ale powinny po nią sięgnąć również inne osoby znające język angielski na poziomie zaawansowanym.
60,00 PLN