Jesteś tutaj:
Strona główna »
Proza, beletrystyka, publicystyka »
KONSTRUKTOR
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

KONSTRUKTOR

Proza, beletrystyka, publicystyka

Cena: 29,00 PLN

Format: 148x210
Liczba stron: 184
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-943579-4-8
Autor: Barbara Kromin
Wydawnictwo: Biuro Inżynierskie Struktury
Język: polski
Oprawa: Miękka


Ćwiczyła przez kilka lat wyobraźnię. Starała się zrozumieć wytrzymałość materiałów, ich sprężystość, zginanie, ścinanie, wszystko to, co się dzieje wewnątrz betonu czy stali, kiedy działają na nie siły.

To nie był jej wybór. Ukończyła studia, zostając inżynierem budownictwa lądowego. Ostateczną wersję wybrała sama. Została projektantem konstrukcji.
Pokonywanie kolejnych szczebli doświadczenia zawodowego, jest pasjonującym programem na całe życie.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: KONSTRUKTOR, kupili również:

Don Kichot z Manczy
Przygody ubogiego szlachcica, który natchniony lekturą rycerskich romansów wyrusza w towarzystwie wiernego giermka Sancho Pansy, by pomagać biednym, słabym i pokrzywdzonym, a także walczyć ze złem.
26,00 PLN
Miłość, po prostu wyd.II
Żurnalista to zwykły facet, ale który chce kochać i być kochanym. Chce nie mieć wątpliwości w to, że mnie kochasz. Bo ja nie pozwolę byś przez chwilę zwątpiła. Dam Ci uśmiech na twarzy, a Ty bądź moją codzienną inspiracją. Kimś do kogo będę adresował każdy swój uśmiech. Każdą swoja łzę, gdy się wzruszę. Nie ukrywam niczego, bo jestem silny i zdecydowany, a zarazem słaby i wrażliwy. Chce kochać, a Ty czego pragniesz? Moja książka to opowieść o tym kogo kochałem i kogo chce kochać. Moim problemem jest to, że to ta sama osoba.
49,00 PLN
O wychowaniu dziecka z punktu widzenia wiedzy duchowej
Odświeżenie nieco już zapomnianej, ale wciąż aktualnie brzmiącej koncepcji pedagogicznej Rudolfa Steinera. Autor oparł swą metodę wychowania na przekonaniu o konieczności zrozumienia, kim jest człowiek. Doskonała lektura, w której nadal obowiązujące (mimo upływu 90 lat) poglądy przeplatają się z kontrowersyjnym już dziś sposobem myślenia.
18,00 PLN
Od Iłariona do Skoworody. Antologia poezji ukraińskiej XI-XVIII w.
Antologia jest pierwszą tego typu próbą przybliżenia bardzo mało znanej w Polsce poezji ukraińskiej XI-XVIII wieku.
45,00 PLN
Przy szabasowych świecach
Dostępne w 24 godziny
Któż z nas nie śmiał się ze szmoncesów! To humor, który się nie starzeje, nie traci uniwersalnej wymowy i bawi do dzisiaj.
39,90 PLN
Z teki Grottgera
Wybór utworów prozatorskich (opowiadania) i wierszy Marii Konopnickiej, powstałych pod wpływem przeżyć artystyczno-patriotycznych związanych z percepcją dzieł wybitnego malarza i rysownika.
40,00 PLN