Jesteś tutaj:
Strona główna »
Informatyka »
Egzamin 70-291: Wdrażanie, zarządzanie i obsługa infrastruktury sieciowej Windows Server 2003 Training
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Egzamin 70-291: Wdrażanie, zarządzanie i obsługa infrastruktury sieciowej Windows Server 2003 Training

Informatyka

Cena: 187,95 PLN

Liczba stron: 1056
Format: 170x230
Rok wydania: 2007
ISBN: 978-83-7541-002-0
Wydawnictwo: APN Promise
Autor: Ian McLean , J.C. Mackin


Oficjalny zestaw szkoleniowy plus testy ćwiczeniowe – uzupełniony o modyfikacje zawarte w dodatku Service Pack 1.
Podręcznik ułatwia zdobycie umiejętności wymaganych przez egzamin MCP 70-291, przydatnych także w codziennej pracy. Przedstawiony materiał pozwala na opanowanie wiedzy we własnym tempie poprzez szereg lekcji, ćwiczeń praktycznych, zadań z rozwiązywania problemów i pytań kontrolnych.

Dołączony dysk CD zawiera zestaw testów przygotowawczych Readiness Review Suite w języku angielskim, opracowanych przy użyciu zaawansowanej technologii firmy MeasureUp. Zestaw składa się z 425 pytań, stawiających wysokie wymagania i pozwalających przed przystąpieniem do egzaminu dogłębnie sprawdzić stopień przygotowania i poziom umiejętności. Dostępne są różne tryby testowania – ograniczone lub nieograniczone czasowo, generujące losowy zestaw pytań lub ukierunkowane na wybrane zagadnienia. Czytelnik może też zapoznać się ze szczegółowym uzasadnieniem poprawności (lub nie) wskazanej odpowiedzi. Książka zawiera też liczne wskazówki i informacje dodatkowe, wykraczające poza materiał wymagany na egzaminie.

Najważniejsze zagadnienia objęte materiałem podręcznika:
  • Instalacja i konfiguracja TCP/IP oraz wykorzystanie DHCP do zarządzania adresowaniem IP
  • UZUPEŁNIONE – Konfigurowanie klientów, serwerów i stref DNS
  • Zarządzanie routingiem i dostępem zdalnym, w tym połączeniami VPN
  • NOWE – Administrowanie aktualizacjami za pomocą Windows Server Update Services (WSUS) oraz narzędzia Post-Setup Security Updates (PSSU)
  • UZUPEŁNIONE – Implementowanie i administrowanie procedurami zabezpieczeń wraz z wykorzystaniem rozszerzeń zawartych w dodatku Service Pack 1
  • UZUPEŁNIONE – Monitorowanie ruchu sieciowego, rozwiązywanie problemów łącznościowych i trudności z funkcjonowaniem usług

O autorach:
J. C. Mackin MCSA, MCSE, MCT, jest konsultantem i autorem, od roku 1997 zajmującym się sieciami Microsoft. Posiada stopień magisterski w dziedzinie telekomunikacji i zarządzania sieciami.
Ian McLean MCSE, MCDBA, MCT, dysponuje przeszło 35-letnim doświadczeniem w branży informatycznej, zarówno w zakresie zastosowań komercyjnych, jak i edukacyjnych. Jest autorem lub współautorem 15 książek oraz wielu artykułów technicznych. Aktualnie prowadzi własną firmę konsultacyjną.
UWAGA! Książka bez płyty z ewaluacyjną wersją Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Egzamin 70-291: Wdrażanie, zarządzanie i obsługa infrastruktury sieciowej Windows Server 2003 Training, kupili również:

Egzamin MCTS 70-640: Konfigurowanie Active Directory w Windows Server 2008 Training Kit. T. I i II
Egzamin MCTS 70-640 Konfigurowanie Active Directory® w Windows Server® 2008 Training Kit Podwójny zestaw szkoleniowy Książka pozwala zdobyć umiejętności potrzebne do zdania egzaminu MCTS 70-640, a także w pracy. Stosując własne tempo można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu.
179,00 PLN
JAVA Kurs podstawowy. Najnowsza wersja JAVA SE 6
Doktor inż. Anna Kamińska wykładanie języka Java rozpoczęła na Politechnice Lubelskiej już w 1999 roku. Niniejsza książka jest owocem wieloletnich doświadczeń w tej dziedzinie. Zawiera doskonale i zwięźle przedstawioną teorię, ilustrowaną ciekawymi przykładami. Opanowanie zaprezentowanych tu podstaw języka umożliwi czytelnikom wejście w świat Javy i przyswojenie innych technologii z tym związanych: od baz danych po telefonię komórkową.
42,00 PLN
MCTS Egzamin 70-432: Implementacja i obsługa Microsoft SQL Server 2008 Training Kit
EGZAMIN MCTS 70-432 Implementacja i obsługa Microsoft® SQL Server® 2008 Training Kit Podwójny zestaw szkoleniowy Książka pozwala zdobyć umiejętności przydane w pracy i wymagane na egzaminie MCTS 70-432. Stosując własne tempo można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu.
166,95 PLN
MCTS Egzamin 70-652: Konfigurowanie wirtualizacji systemów Windows Server Training Kit
Egzamin MCTS 70-652: Konfigurowanie wirtualizacji systemów Windows Server® Training Kit Certyfikacja Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS) jest powszechnie uznawaną gwarancją umiejętności na poziomie eksperckim w określonej dziedzinie. Podwójny zestaw szkoleniowy Książka pozwala zdobyć umiejętności przydane w pracy i wymagane na egzaminie MCTS 70-652. Stosując własne tempo można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu. Wzięte z życia scenariusze przykładowe i zadania pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i zastosować ją w praktyce. Ten oficjalny podręcznik firmy Microsoft został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu nauki.
166,95 PLN
MCTS Egzamin 70-680: Konfigurowanie Windows 7 Training Kit
Konfigurowanie Windows® 7 Training Kit Książka pozwala zdobyć umiejętności przydane w pracy i wymagane na egzaminie MCTS 70-680. Stosując własne tempo, można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu. Wzięte z życia scenariusze przykładowe i zadania pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i zastosować ją w praktyce. Ten oficjalny podręcznik firmy Microsoft został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu nauki.
187,95 PLN
Microsoft Office 2007 Business Intelligence. Raporty, analizy i pomiary na komputerze PC
Dostępne w 24 godziny
Niniejsza książka stanowi kompetentny i praktyczny przewodnik po nowych, dostępnych w pakiecie Office 2007 narzędziach Business Intelligence, które zapewniają szeroką funkcjonalność i wsparcie dla pracy zespołowej.
102,90 PLN
Microsoft SharePoint 2010 Poradnik Administratora  t. I i II
Dostępne w 24 godziny
Wyczerpujący przewodnik po planowaniu, wdrażaniu i administrowaniu portalem SharePoint. Dowiedz się jak uruchomić platformę współpracy biznesowej oraz jak zapewnić jej płynne działanie. To niezastąpione kompendium zawiera szczegółowy opis funkcji, składników i możliwości oferowanych przez produkt SharePoint 2010. Skorzystaj z porad praktyków, poznaj znane rozwiązania zastępcze oraz główne techniki rozwiązywania problemów, niezbędne do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.
197,35 PLN
Microsoft SQL Server 2008 od środka: Programowanie w języku T-SQL
Microsoft® SQL Server® 2008 od środka: Programowanie w języku T-SQL Opanuj zaawansowane techniki programowania w języku T-SQL i implementuj niezawodne rozwiązania Poznaj efektywne konstrukcje programistyczne i tajniki T-SQL - języka programowania baz danych wbudowanego w SQL Server. Ekspert w dziedzinie T-SQL Itzik Ben-Gan wraz z kolegami z zespołu Microsoft SQL Server i nie tylko zaprezentują praktyczne, zaawansowane metody, które zapewniają maksymalną wydajność kodu.
135,45 PLN
Microsoft Visual Basic 2010 Krok po kroku
Praktyczny przewodnik krok po kroku nauki programowania w języku Visual Basic Naucz się sam tworzyć aplikacje Visual Basic dla systemu Windows i sieci Web, koncentrując się na pojedynczych zagadnieniach. Niezależnie od Twoich umiejętności, w podręczniku znajdziesz praktyczne instrukcje, których wykonywanie prowadzi do opanowania najważniejszych narzędzi i metod – a przy okazji od razu powstają Twoje własne projekty!
92,40 PLN
Microsoft Visual C# 2010 Krok po kroku
Dostępne w 24 godziny
Praktyczny przewodnik krok po kroku nauki programowania w języku Visual C#. Naucz się krok po kroku, jak tworzyć własne aplikacje w oparciu o język Visual C# 2010 oraz platformę Microsoft .NET Framework 4.0. Książka jest przeznaczona dla osób posiadających już podstawowe umiejętności w zakresie programowania, pozwalając w serii ćwiczeń praktycznie opanować zasady języka C# i tworzenie aplikacji i składników dla systemu Windows.
102,90 PLN
Microsoft Windows Server 2008 R2 Vademecum administratora, wyd. II
Dostępne w 24 godziny
Praktyczny, poręczny przewodnik po Windows Server 2008 R2! Ten poręczny i zwięzły przewodnik kieszonkowy pozwala błyskawicznie znajdować odpowiedzi na pytania dotyczące codziennej administracji systemu Windows Server 2008 Release 2. Zawiera opisy podstawowych poleceń i technik w formie tabel przeglądowych, instrukcji krok po kroku i list. Dostarcza dokładne informacje potrzebne do zaoszczędzenia czasu i wykonania zadania – zarówno w miejscu pracy, jak i poza nią.
81,90 PLN
Microsoft Windows Server 2008 Vademecum administratora
Windows Server® 2008 Vademecum administratora Praktyczny, kieszonkowy przewodnik po systemie Windows Server 2008! Podręczny i precyzyjny poradnik błyskawicznie podsuwa rozwiązania codziennych problemów dotyczących administrowania systemem Windows Server 2008.
71,40 PLN