Jesteś tutaj:
Strona główna »
Informatyka »
Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004. Vademecum Administratora
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004. Vademecum Administratora

Informatyka

Cena: 71,40 PLN

Format: 139x200
Rok wydania: 2006
Liczba stron: 470
ISBN: 83-88440-79-9
Wydawnictwo: APN Promise
Język: polski
Autor: Ratliff Bud, Ballard Jason
Oprawa: Miękka


Praktyczny poradnik programu ISA Server 2004!
Poręczny i dokładny poradniko, dzięki któremu można błyskawicznie uzyskać odpowiedzi na pytania powstające w trakcie ­codziennej administracji programu ISA Server 2004.

Zawarte w poradniku tabele porównawcze, instrukcje i wykazy ­dotyczą obsługi najważniejszych zadań oraz zapewniają ukierunkowane i jasne informacje potrzebne do rozwiązywania problemów bądź realizacji powierzonych zadań, bez względu na to, czy administrator jest w swoim biurze czy poza nim!

Szybki dostęp do informacji o:
• Instalowaniu i konfigurowaniu programu ISA Server 2004
• Aktualizacji programu ISA Server 2000
• Używaniu skryptów do automatyzacji powtarzających się zadań
• Administracji zapory, klientów proxy sieci Web i SecureNAT
• Definiowaniu sieci oraz zarządzaniu zasadami dostępu i regułami publikowania
• Implementacji środowiska sieci złożonych
• Konfiguracji sieci granicznych i VPN
• Konfigurowaniu funkcji programu ISA Server związanych z bezpieczeństwem i wykrywaniem włamań
• Monitorowaniu wydajności systemu, ruchu i zdarzeń
• Zarządzaniu macierzami w trybie ADAM (Active Directory® Application Mode)
• Optymalizowaniu integracji z oprogramowaniem Windows Server System™

O autorach:
Bud Ratliff i Jason Ballard uzyskali tytuł Microsoft MVP w zakresie programu ISA Server. Bud Ratliff ma także tytuł PMP (Project Management Professional), MCSE, MCT i jest trzonem zespołu The Solarity Group. Jason Ballard pełni funkcję Information Systems Assistant Manager w firmie Toyota Motor Manufacturing North America i jest odpowiedzialny za serwery, pamięci masowe i technologie tworzenia kopii zapasowych. Microsoft ISA Server jest opracowywany i wspierany przez Microsoft ISA Server Team.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004. Vademecum Administratora, kupili również:

Budowanie aplikacji biznesowych za pomocą Windows Presentation Foundation i wzorca Model View ViewModel
Dostępne w 24 godziny
Twórz bogate, elastyczne i łatwe w utrzymaniu aplikacje biznesowe przy pomocy wzorca projektowego MVVM Projektuj aplikacje biznesowe w prostszy i lepszy sposób stosując wzorzec MVVM dla Windows Presentation Foundation (WPF) i Microsoft Silverlight 4. Dzięki temu przewodnikowi wykorzystasz MVVM do wiązania danych, poleceń i zachowań tworząc interfejsy użytkownika luźno powiązane z logiką biznesową. MVVM idealnie nadaje się dla programistów .NET pracujących z WPF i Silverlight – niezależnie od posiadanego doświadczenia w budowaniu aplikacji korporacyjnych.
48,30 PLN
Microsoft Exchange Server 2003 Resource Kit. Tom 1-3
Projektuj, wdrażaj i zarządzaj systemem opartym na Exchange Server 2003 pod kierunkiem sześciu wybitnych ekspertów i zespołu Microsoft Exchange Server.
135,45 PLN
Microsoft Exchange Server 2010 Vademecum Administratora
Dostępne w 24 godziny
Microsoft® Exchange Server 2010 Vademecum Administratora Praktyczny, poręczny przewodnik po Exchange Server 2010! Ten poręczny i zwięzły przewodnik kieszonkowy pozwala błyskawicznie znajdować odpowiedzi na pytania dotyczące codziennej administracji programu ¬Exchange Server 2010. Zawiera opisy podstawowych poleceń i technik w formie tabel przeglądowych, instrukcji krok po kroku i list. Dostarcza dokładne informacje potrzebne do zaoszczędzenia czasu i wykonania zadania - zarówno w miejscu pracy, jak i poza nią.
81,90 PLN
Microsoft Office 2007 Business Intelligence. Raporty, analizy i pomiary na komputerze PC
Dostępne w 24 godziny
Niniejsza książka stanowi kompetentny i praktyczny przewodnik po nowych, dostępnych w pakiecie Office 2007 narzędziach Business Intelligence, które zapewniają szeroką funkcjonalność i wsparcie dla pracy zespołowej.
102,90 PLN
Microsoft SharePoint 2010 Poradnik Administratora  t. I i II
Dostępne w 24 godziny
Wyczerpujący przewodnik po planowaniu, wdrażaniu i administrowaniu portalem SharePoint. Dowiedz się jak uruchomić platformę współpracy biznesowej oraz jak zapewnić jej płynne działanie. To niezastąpione kompendium zawiera szczegółowy opis funkcji, składników i możliwości oferowanych przez produkt SharePoint 2010. Skorzystaj z porad praktyków, poznaj znane rozwiązania zastępcze oraz główne techniki rozwiązywania problemów, niezbędne do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.
197,35 PLN
Microsoft SharePoint 2013 Krok po kroku
Dostępne w 24 godziny
Skuteczna nauka programu Microsoft SharePoint 2013 Przekonaj się, jak łatwo i szybko można nauczyć się metod usprawniania współpracy w zespole przy pomocy programu SharePoint 2013. Metoda Krok po kroku pozwala na samodzielne ustalanie tempa zdobywania i utrwalania umiejętności – dokładnie wtedy, gdy są one potrzebne.
92,40 PLN
Microsoft SQL Server 2005 Integration Services Krok po kroku
Dostępne w 24 godziny
Opanuj podstawy usług SQL Server Integration Services – krok po kroku. Dzięki temu praktycznemu podręcznikowi, samodzielnie nauczysz się transformowania i konsolidacji danych oraz budowania rozwiązań zaspokajających potrzeby analizy ­biznesowej. Dowiedz się, jak: > Projektować i wykonywać pakiety transformujące dane pomiędzy plikami źródłowymi a relacyjnymi bazami danych.
92,40 PLN
Microsoft SQL Server 2005 od środka: Programowanie w języku T-SQL
Wykorzystaj zaawansowane cechy języka T-SQL i zapoznaj się ze spostrzeżeniami ekspertów na temat jego architektury. Ten wyczerpujący i praktyczny podręcznik programowania dostarczy każdemu programiście szczegółowego wglądu w wewnętrzną architekturę języka T-SQL. Programiści baz danych i administratorzy znajdą w nim wskazówki praktyczne, specjalistyczne techniki oraz przykłady kodów źródłowych, pozwalające na biegłe opanowanie zawiłości tego języka programowania – demonstrujące realne sposoby rozwiązywania złożonych problemów napotykanych w codziennej praktyce.
102,90 PLN
Microsoft SQL Server 2008 od środka: Zapytania w języku T-SQL
Dostępne w 24 godziny
Microsoft® SQL Server® 2008 od środka: Zapytania w języku T-SQL Opanuj mechanizmy zaawansowanych zapytań i dostrajania, aby uzyskać szybszy i bardziej skalowalny kod Zespół autorów o wszechstronnej wiedzy na temat T-SQL pokazuje, jak radzić sobie z najtrudniejszymi problemami dotyczącymi zapytań opartych na zbiorach. Książka pozwala pogłębić wiedzę na temat architektury i wewnętrznych mechanizmów bazy danych i osiągnąć biegłość w znajdowaniu praktycznych i wydajnych rozwiązań.
135,45 PLN
Microsoft Visual Basic .NET Księga przykładów
Gdy napotkasz następny problem programując w Visual Basic .NET, skorzystaj z gotowego przykładu i rozwiąż problem natychmiast.
60,90 PLN
Microsoft Visual Basic 2010 Krok po kroku
Praktyczny przewodnik krok po kroku nauki programowania w języku Visual Basic Naucz się sam tworzyć aplikacje Visual Basic dla systemu Windows i sieci Web, koncentrując się na pojedynczych zagadnieniach. Niezależnie od Twoich umiejętności, w podręczniku znajdziesz praktyczne instrukcje, których wykonywanie prowadzi do opanowania najważniejszych narzędzi i metod – a przy okazji od razu powstają Twoje własne projekty!
92,40 PLN
Microsoft Visual C# 2010 Krok po kroku
Dostępne w 24 godziny
Praktyczny przewodnik krok po kroku nauki programowania w języku Visual C#. Naucz się krok po kroku, jak tworzyć własne aplikacje w oparciu o język Visual C# 2010 oraz platformę Microsoft .NET Framework 4.0. Książka jest przeznaczona dla osób posiadających już podstawowe umiejętności w zakresie programowania, pozwalając w serii ćwiczeń praktycznie opanować zasady języka C# i tworzenie aplikacji i składników dla systemu Windows.
102,90 PLN