Jesteś tutaj:
Strona główna »
Reprinty »
Dwupak warszawski
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Dwupak warszawski

Reprinty

Cena: 55,00 PLN
Sugerowana cena: 76,00 PLN

Autor: , A.E. Zięckowski , Wiktor Czajewski
Format: 148x205
Rok wydania: 2009
Liczba stron: 530
ISBN: 978-83-60660-38-D
Wydawnictwo: Sowa
Oprawa: Miękka


Dwupaku warszawski, a w nim: Ilustrowany przewodnik po Warszawie. Reprint z 1892 r., Przewodnik po Warszawie i okolicach. Reprint z 1912 r.

Przewodniki te pozwalają na sentymentalną podróż w czasie, dzięki czemu stają się wspaniałym prezentem gwiazdkowym.

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Dwupak warszawski, kupili również:

24 widoków miasta Krakowa
Dostępne w 24 godziny
24 widoków miasta Krakowa i jego okolic zdjętych podług natury przez J. N. Głowackiego wraz z opisami historycznymi. Książka jest reprintem z 1836 roku. Zawiera 24 widokówki wraz z opisami w języku polski, niemieckim i francuskim.
29,90 PLN
Co się z czego robi i skąd pochodzi
Dostępne w 24 godziny
Co się z czego robi i skąd pochodzi. Zbiór praktycznych wskazówek dla wychowawców i nauczycieli początkowych. Reprint książki z 1913 roku.
25,90 PLN
Mądrość serca
Zbiór 75 bajek i opowiadań z różnych krajów świata,
20,00 PLN
Najmilsi
Książki tej autorki zna niejedno pokolenie młodych czytelników. Ewa Szelburg-Zarembina należy do grona najbardziej lubianych pisarek dziecięcych. "Najmilsi", to zbiór 10 opowiadań, w których główną bohaterką jest mała Renia.
16,50 PLN
Najnowsze sposoby wyrobu win w domu. Reprint z 1934 r.
Dostępne w 24 godziny
Najnowsze sposoby wyrobu win w domu (z owoców, miodu i zboża) – reprint wydania z 1934 r. Niniejsza publikacja zawiera przepisy wyrobu wina ze wszystkich owoców oraz wiele cennych informacji.
21,00 PLN
Przewodnik po Krakowie. Reprint z 1891 r.
Dostępne w 24 godziny
Szczegóły tyczące się historyi miasta znajdzie czytelnik na każdej stronnicy niniejszego przewodnika. Ograniczymy się więc tylko na kilku faktach z pierwotnych dziejów miasta.
23,00 PLN
Różnorodność warszawskiej Białołęki
Książka ta jest ukoronowaniem socjologicznych badań przeprowadzonych w zmieniającej swój wizerunek warszawskiej dzielnicy Białołęka.
31,50 PLN
Wojenne tajemnice Warszawy i Mazowsza + CD tom II
Druga część Wojennych tajemnic Warszawy i Mazowsza zabiera Czytelnika w mało znane a często wręcz zapomniane miejsca naznaczone wojenną przeszłością. Autor podjął próbę ocalenia od zapomnienia schronów, bunkrów, umocnień, a także napisów i detali, które są już dzisiaj prawie niewidoczne.
29,90 PLN
Wojenne tajemnice Warszawy i Mazowsza. Przewodnik inny niż wszystkie
Dostępne w 24 godziny
Książka jest naprawdę przewodnikiem innym niż wszystkie. Autor podjął próbę ocalenia od zapomnienia schronów, bunkrów, umocnień, a nawet zacierających się napisów na ścianach kamienic.
29,40 PLN
Zagłada Drugiej Rzeczypospolitej 1945-1947
Książka o rozgrywkach między Ameryką a Rosją, likwidacji Polskiego Państwa Podziemnego, przygotowaniu planowych aresztowań, sowieckiej akcji dezinformacyjnej na Zachodzie, sowieckich agentach - Brytyjczykach, genialnych kłamstwach Moskwy dla przyjaciół na Zachodzie, procesie Rządu Polski Podziemnej i Komendanta Głównego Armii Krajowej w Moskwie w 1945 r., planach ustrojowych dla III Rzeczypospolitej, samoobronie przed podbojem wewnętrznym, pozbyciu się PSZ przez Rząd Jego Królewskiej Mości.
28,00 PLN
Zostań swoim mentorem
Dostępne w 24 godziny
Dokonaj ekstremalnej przemiany coachingu życiowego. Możesz osiągnąć szczęście, spełnienie i sukces całkowicie samodzielnie – bez zatrudniania trenera. W książce Zostań swoim mentorem znajdziesz praktyczną formułę realizacji tego celu.
37,80 PLN