Jesteś tutaj:
Strona główna »
Dla dzieci i młodzieży »
Nasze Zwierzaki
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Nasze Zwierzaki

Twoje nazwisko i imię*
Adres e-mail osoby, do której chcesz wysłać powiadomienie.*
Pola oznaczone * są wymagane

Wyślij powiadomienie

Dla dzieci i młodzieży

Cena: 20,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 32
ISBN: 978-83-64033-93-3
Autor: Barbara Grasza
Język: polski
Wydawnictwo: Sowa
Oprawa: Miękka


Dostępne w 24 godziny
Książka z rymowanymi wierszykami dla dzieci, bogato ilustrowana rysunkami przygotowanymi przez Autorkę.


Załączniki produktu
1. Fragment [1995.38kB]

Średnia ocena produktu (5 / 5)

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu


Zofia (2019-01-17 09:28:47)
Polecam wszystkim dzieciom te ksiazeczke jak i rowniez druga z tej serii - "Majlo i Kropka", ktora zupelnie przypadkowo wpadla mi w rece pierwsza. Zwykle rodzice kupuja ksiazeczki znanych autorow, ale dlaczego? Oczekuje z niecierpliwoscia na kolejne ksiazeczki tej autorki.
Nubia1311 (2014-02-18 12:15:40)
Tekst jest prosty, a na dodatek rymowany co łatwo wpada w ucho i rodzic będzie mógł podczas kolejnego czytania (lub ki;lku kolejnych odczytów) - czytać ksiażeczkę razem ze swoją pociechą - dziecko będzie powtarzać, a z czasem wyprzedzać tekst czytany przez rodzica. Moje dzieci i na pewno wiele innych tak „czytało" razem ze swoimi rodzicami. Czcionka ma odpowiednia wielkość. Ilustracje sa czytelne i dla małych dzieci, ale ... najważniejsze jest to, że treści zawarte w tej książeczce mają walory wychowawcze.
Krzysztof ćwikła (2014-02-09 10:59:47)
Czytanie jest ważną metoda edukacji dziecka, staramy się więc zachęcić nasze pociechy od lat najmłodszych do korzystania z nich. Musimy jednak znaleźć odpowiednie i ta spełnia te warunki. Kolorowa iniemal śpiewające wierszyki z pewnością zachęcą do czytania kolejnych. Polecam
Krzysztof ćwikła (2014-02-09 01:54:52)
Wszyscy wiemy , że czytanie książek jest ważną metodą edukacji dziecka. Staramy się więc zachęcić nasze pociechy just od lat najmłodszych do korzystania z nich. Musimy jednak znaleźć odpowiednie i moim zdaniem ta książeczka doskonale spełnia te warunki. Kolorowe ilustracje, które dodatkowo przyciągają oko dziecka i niemal śpiewające wierszyki z pewnością zachęcą do czytania kolejnych książek. Polecam.
Dana Janus (2014-01-21 03:16:06)
Wspaniala ksiazeczka dla maluchow, tych ktore maja badz marza o posiadaniu wlasnego zwierzatka domowego.Ciekawie napisana,pieknie ilustrowana, historia jak z prawdziwego codziennego zycia.Moje dzieci nie moga sie nia nacieszyc! Polecam wszystkim. A moze ktos zna inne tytuly tej samej autorki?Bylabym wdzieczna za informacje. Czytelniczka

Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Nasze Zwierzaki, kupili również:

366 Obiadów - praktyczna książka kucharska (oprawa twarda)
366 Obiadów… książka kucharska z początku XX wieku napisana przez autorkę „Kucharza krakowskiego” – Marię Gruszecką. Zawiera wypróbowane przepisy smacznych i zdrowych potraw, ciast, kremów, konfitur, soków, likierów oraz praktycznych porad wraz z dyspozycjami obiadów na każdy dzień roku. Reprint niniejszego wydania z 1930 r. pozostaje wciąż aktualnym źródłem przepisów kuchni staropolskiej, z biegiem lat pozycja to wielokrotnie wznawiana i uzupełniana przez autorkę - zagościła niemal w każdym krakowskim i galicyjskim domu.
49,90 PLN
Aby wybaczyć. Poradnik dla rodzin alkoholików
Inspiracją do napisania książki stały się cotygodniowe spotkania rodzin alkoholików w Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie.
26,50 PLN
Alicja w Krainie Czarów
Alicja w krainie czarów to książka od dziesięcioleci należąca do ścisłego kanonu literatury światowej - nie tylko tej dziecięcej. Jej znajomość, także dzięki licznym opracowaniom adresowanym dla dzieci - w tym filmom i animacjom - jest powszechna niemal na całym świecie.
24,00 PLN
Babilońskie zaklęcia magiczne
Przekład z akadyjskiego i komentarz Krystyna Łyczkowska Zebrane babilońsko-asyryjskie zaklęcia, pochodzące z III-I tysiąclecia p.n.e. ukazują zadziwiającą współczesnego czytelnika mentalność starożytnych mieszkańców ziem położonych między Tygrysem a Eufratem.
25,00 PLN
Coś śmiesznego - bajki dla dorosłych
Jerzy Andrzej Masłowski – poeta, prozaik, dziennikarz. Autor sztuk teatralnych („Zaświaty, czyli czy pies ma duszę”, „Pożegnania ’68”), tomików poetyckich („Kiedy umiera anioł”, „Słońca” „Et in Arcadia Ego”), książek (m.in. „Skarb w jeziorze”,„Coś śmiesznego. Bajki dla dorosłych”) i tekstów piosenek (współpracuje z najwybitniejszymi kompozytorami i wykonawcami). Zafascynowany parapsychologią. Autor niepowtarzalny,którego twórczość pełna jest metafor, wieloznacznych skojarzeń, aluzji.Jak nikt inny potrafi zgłębić nasze dusze i skłonić do refleksji nad uciekającym zbyt szybko życiem.
24,00 PLN
Czarna walizka
Czy udział w charytatywnej akcji może być źródłem kłopotów? O, tak...Przewożenie walizki wartej dwieście tysięcy złotych nie może ujść uwadze typów spod ciemnej gwiazdy. Czy Jajco, Pchełka i Pucek zdążą na czas dostarczyć "dar życia"? Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości - oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą.
24,00 PLN
Dawne Pokucie i Huculszczyzna w opisach cudzoziemskich podróżników. Wybór tekstów z lat 1795-1939
Siedem opisów Pokucia i Huculszczyzny, powstałych na przestrzeni prawie 150 lat (1794- 1939), a sporządzonych przez cudzoziemskich podróżników, było dotąd znanych jedynie wąskiemu gronu badaczy. Dzięki tej publikacji, opisami tymi będą mogły się zainteresować szersze kręgi miłośników Huculszczyzny.
45,90 PLN
Decydujący czynnik. Analiza podstawą właściwych decyzji
Książka ujawnia sekrety procesów podejmowania decyzji stosowanych przez najbardziej skuteczne przedsiębiorstwa. Zarówno członkowie gremiów decyzyjnych - w przedsiębiorstwach i rządach - jak i analitycy znajdą tu nieocenione przykłady i analizy przypadków. W książce opisano, w jaki sposób zarządzanie podejmowanymi decyzjami w przedsiębiorstwach poprawia wyniki milionów decyzji operacyjnych, które wpływają na wyniki firm oraz na jakość ich kontaktów z klientami.
50,40 PLN
Encykliki Jana Pawła II
Encykliki Jana Pawła II
52,00 PLN
Era Wodnika
Zabijać mogą nawet wspomnienia. Wydawałoby się, że to typowy kryminał.
24,90 PLN
Gniazda UFO
"Gniazda UFO" - to przełomowa praca w kwestii poznania tajemnicy kręgów i piktogramów zbożowych. W książce został dogłębnie przedstawiony problem i synteza zjawiska w zupełnie innym świetle niż powszechnie się to przyjmuje. Autor prezentuje ciekawą faktologię,zwracając uwagę na anomalny wymiar kręgów zbożowych.Dowodzi, że fenomen ten towarzyszył człowiekowi od wieków. W swojej analizie zjawiska autor skupia się m.in. na symbolice kręgów zbożowych i ich mistycznym wpływie na ludzką świadomość "Gniazda UFO" to fascynująca lektura i próba odpowiedzi na pytanie , czym są kręgi zbożowe i "kto" stoi za ich powstaniem.
60,00 PLN
Godzina pąsowej róży
Powieść potwierdzająca słuszność powiedzenia, że podróże kształcą. Także te odbywane w czasie... Szesnastoletnia dziewczyna ze współczesnej powojennej Warszawy, za sprawą swojej babki zostaje przeniesiona o sto lat w przeszłość.
31,50 PLN