Jesteś tutaj:
Strona główna »
Poezja »
WIERSZE WYBRANE
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

WIERSZE WYBRANE

Poezja

Cena: 15,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2014
Liczba stron: 74
ISBN: 978-83-937756-8-2
Autor: Barbara Pawłowska
Wydawnictwo: Communications4You
Oprawa: miekka
Język: polski


Barbara Pawłowska — lekarz internista, społecznik oraz matka trojga dzieci.

Wychowana w tradycjach patriotycznych, przez całe życie ściera się z otaczającą rzeczywistością, tak dalece odbiegającą od marzeń i ideałów, w które wierzy. W pierwszym etapie życia była to okupacja niemiecka, następnie wieloletni okres komunizmu, a obecnie tzw. „wolna Polska”, niestety również odległa od doskonałości.

Wiersze Wybrane - to pierwszy tomik, który Autorka zdecydowała się wydać. Zawiera zbiór wierszy napisanych w różnym okresie jej życia. Motywacją do ich powstania było spotkanie Boga osobowego w ludziach, którym służyła z racji wykonywanego zawodu
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: WIERSZE WYBRANE, kupili również:

100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
69,00 PLN
50 zadań na poprawienie zdolności umysłowej
Książka edukacyjna z różnego rodzaju zadaniami, ćwiczeniami i zagadkami z logiki i matematyki. Książka ma za zadanie dostarczyć najmłodszym przedszkolakom mądrej i rozwijającej rozrywki, ucząc je poprzez zabawę logicznego myślenia, elementów arytmetyki i geometrii.
12,99 PLN
Godzina pąsowej róży
Powieść potwierdzająca słuszność powiedzenia, że podróże kształcą. Także te odbywane w czasie... Szesnastoletnia dziewczyna ze współczesnej powojennej Warszawy, za sprawą swojej babki zostaje przeniesiona o sto lat w przeszłość.
31,50 PLN
Microsoft Excel 2013. Analiza i modelowanie danych biznesowych
Dostępne w 24 godziny
Książka pozwala opanować techniki modelowania i analizy, umożliwiające efektywne przekształcanie danych w końcowe wnioski. Wayne Winston, zdobywca wielu nagród akademickich, dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem na stronach praktycznego podręcznika, opartego na przykładach wziętych z życia – w pełni uaktualnionego do wersji programu Excel 2013!
98,70 PLN
Microsoft Visual C# 2013 Krok po kroku
Dostępne w 24 godziny
Praktyczny przewodnik po podstawach programowania w języku Visual C# Rozszerz swoje umiejętności i samodzielnie poznaj podstawy języka Microsoft Visual C# 2013. Ta książka jest idealna dla osób mających już podstawowe umiejętności w dziedzinie programowania i chcących poznać Visual C# 2013. Dzięki serii ćwiczeń krok po kroku i licznym przykładom kodu szybko opanujesz niezbędne umiejętności i techniki.
102,90 PLN
Na rozstaju dróg ludzkich
Dostępne w 24 godziny
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak skomplikowany jest umysł ludzki? Myśli, które nim targają potrafią być zaskakujące… Kiedy patrzę w przeszłość to sama się dziwię, w jaki sposób postrzegałam życie.
25,00 PLN
Nastolatki rządzą w kuchni
Bohaterki książki: Julka, Zosia i Dominika czują się samotne w nowej szkole. Każda ma też swoje mniejsze i większe smutki - dopadają je kompleksy, dręczą docinki rówieśników, martwią spory w rodzinie. To po prostu dziewczyny takie jak wy.
38,00 PLN
Więźniowie zmierzchu
Książka dedykowana fanom "Zmierzchu" ,,Debiutancka powieść o miłości i smutku, o sukcesach i spełnionych marzeniach, o upokorzeniu, o wrażliwości, którą łatwo zdusić i brutalności, której można się stać ofiarą. Bohaterowie książki wygrywają casting do filmu i wyruszają z rodzinnego domu do Seattle w celu realizacji filmowego projektu. Obojgu udaje się osiągnąć zawodowy sukces, który niestety utrudnia im życie osobiste.
24,90 PLN
Wyspa Kraków czyli zagłada, słoń i prohibicja
Dostępne w 24 godziny
Surfer nie spodziewał się, że ostra impreza potrafi zostawić w człowieku brak kaca. Lilith nie spodziewał się, że jest coś, dzięki czemu kobieta może zostawić torebkę na cmentarzu.
30,00 PLN
Zarządzanie zakupami. Poradnik
W przedstawionym opracowaniu Czytelnik odnajdzie odwołanie do kilku kluczowych aspektów skutecznego funkcjonowania Działu Zakupów.
49,00 PLN