Jesteś tutaj:
Strona główna »
Poezja »
Na rozstaju dróg ludzkich
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Na rozstaju dróg ludzkich

Poezja

Cena: 25,00 PLN

Format: 130x180
Liczba stron: 166
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-940697-0-4
Autor: Ewa Kłapeć
Język: polski
Wydawnictwo: Self publishing
Oprawa: Miękka


Dostępne w 24 godziny
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak skomplikowany jest
umysł ludzki? Myśli, które nim targają potrafią być zaskakujące…
Kiedy patrzę w przeszłość to sama się dziwię, w jaki sposób
postrzegałam życie.

Od lat wczesnej młodości kształtował się we mnie jakiś
światopogląd, który potem niejednokrotnie ukazywał jak pokrętnie
skonstruowany jest człowiek. Potrafi cieszyć się daną chwilą czy
sytuacją, po czym nagle popada w przygnębienie i depresję.
Tomik traktuje o rozważaniach i problemach, jakie może mieć
w głowie mała dziewczynka, która następnie wkracza w etap
dojrzewania by stać się kobietą.
To osobista refleksja na temat uczuć, miłości i świata.
Zachęcam do lektury tej spowiedzi życia…
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Na rozstaju dróg ludzkich, kupili również:

100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
69,00 PLN
50 zadań na poprawienie zdolności umysłowej
Książka edukacyjna z różnego rodzaju zadaniami, ćwiczeniami i zagadkami z logiki i matematyki. Książka ma za zadanie dostarczyć najmłodszym przedszkolakom mądrej i rozwijającej rozrywki, ucząc je poprzez zabawę logicznego myślenia, elementów arytmetyki i geometrii.
12,99 PLN
Aby wybaczyć. Poradnik dla rodzin alkoholików
Inspiracją do napisania książki stały się cotygodniowe spotkania rodzin alkoholików w Ośrodku Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie.
26,50 PLN
Ćwiczenia testowe do części pisemnej. Olimpiada Języka Angielskiego.
"Ćwiczenia testowe do części pisemnej" to druga z serii książek opracowanych z myślą o osobach przygotowujących się do Olimpiady Języka Angielskiego. Publikacja stanowi zbiór typowych ćwiczeń wykorzystywanych w testach pisemnych wszystkich trzech etapów Olimpiady pogrupowanych według rodzajów zadań.
58,00 PLN
Eastern Treasure - Samouczek języka angielskiego dla średniozaawansowanych i zaawansowanych w oparciu o powieść
Eastern Treasure to dobrze znany uczniom i studentom podręcznik towarzyszący im w systematycznej nauce oraz utrwaleniu dużego zasobu angielskiego słownictwa już od ponad dziesięciu lat! Ciekawa struktura książki w formie rozbitej na części powieści motywuje do dalszego czytania oraz ciągłej nauki.
72,50 PLN
Etyka
Książka jest przeznaczona dla wszystkich twórczych nauczycieli nauczania zintegrowanego, chcących uatrakcyjnić swoje lekcje i rozszerzyć je o nowe, niekonwencjonalne zajęcia.
35,50 PLN
Godzina pąsowej róży
Powieść potwierdzająca słuszność powiedzenia, że podróże kształcą. Także te odbywane w czasie... Szesnastoletnia dziewczyna ze współczesnej powojennej Warszawy, za sprawą swojej babki zostaje przeniesiona o sto lat w przeszłość.
31,50 PLN
Historia starożytności
Bez znajomości historii starożytnej nie można zrozumieć korzeni dzisiejszej cywilizacji.
25,00 PLN
Medycyna Wibracyjna
Niniejsza książka jest podsumowaniem wieloletnich poszukiwań klucza do uzdrowienia życia ludzkiego, który potrafiłby uruchomić mechanizmy samoleczenia, pozwalające przynieść ulgę w ludzkim cierpieniu w zakresie jego losu i ciała fizycznego. Jest dedykowana osobom zajmującym się uzdrawianiem lub poszukującym dróg zrozumienia i uzdrowienia siebie lub swoich pacjentów. Warunkiem zarezonowania z tekstem jest jednak pełna otwartość czytelnika na zapoznanie się i ewentualnie przyjęcie nowych paradygmatów postrzegania Istoty Ludzkiej.
46,90 PLN
Microsoft Excel 2013. Analiza i modelowanie danych biznesowych
Dostępne w 24 godziny
Książka pozwala opanować techniki modelowania i analizy, umożliwiające efektywne przekształcanie danych w końcowe wnioski. Wayne Winston, zdobywca wielu nagród akademickich, dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem na stronach praktycznego podręcznika, opartego na przykładach wziętych z życia – w pełni uaktualnionego do wersji programu Excel 2013!
98,70 PLN
Microsoft Visual C# 2013 Krok po kroku
Dostępne w 24 godziny
Praktyczny przewodnik po podstawach programowania w języku Visual C# Rozszerz swoje umiejętności i samodzielnie poznaj podstawy języka Microsoft Visual C# 2013. Ta książka jest idealna dla osób mających już podstawowe umiejętności w dziedzinie programowania i chcących poznać Visual C# 2013. Dzięki serii ćwiczeń krok po kroku i licznym przykładom kodu szybko opanujesz niezbędne umiejętności i techniki.
102,90 PLN
Microsoft Windows PowerShell Krok po kroku
Dostępne w 24 godziny
Praktyczny przewodnik po zagadnieniach automatyzowania administracji za pomocą Windows ­PowerShell. Naucz się podstaw interfejsu Windows PowerShell i języka skryptowego. Ten podręcznik, napisany przez wiodącego eksperta w dziedzinie skryptów, zawiera dziesiątki ćwiczeń, praktycznych wskazówek, oszczędzających czas „chwytów” oraz przykładów wykorzystania skryptów do zautomatyzowania administracji systemami Windows® – po jednym kroku na raz.
92,40 PLN