Jesteś tutaj:
Strona główna »
Literatura »
Randka z Parkinsonem
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Randka z Parkinsonem

Randka z Parkinsonem

Literatura

Cena: 30,00 PLN

Format: 148x210
Liczba stron: 166
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-943579-7-9
Autor: Barbara Kromin
Wydawnictwo: Biuro Inżynierskie Struktury
Język: polski
Oprawa: Miękka


"Randka z Parkinsonem" - Ta książka, to rodzaj kobiecego pamiętnika, w którym autorka porusza typowo kobiece tematy, uroda, przemijanie, zdrowie, znajomości, przyjaźnie, zainteresowania, spędzanie czasu wolnego.
A w tle choroba, praca, ludzie nie zawsze życzliwi, problemy, złe nastroje. Poddać się temu? No nie! Wszystko to przedstawione jest, jako chronologiczne wydarzenia, wzbogacone o osąd sytuacji i ludzi,
To książka o życiu, opis przyjaźni między czterema kobietami. Poznały się w szczególnych okolicznościach. Gdyby nie choroba, żadnej z nich, nikt nie zmusiłby do uczestnictwa w nudnych zebraniach i do zastanawiania się nad czymś innym, niż własna codzienność.

„Zobaczyłam je z daleka. Wracały ścieżką, na tyle szeroką, że szły obok siebie. Dwie moje koleżanki, śliczne kobiety, uwiły wianki z różowej koniczyny i tak w nich pięknie wyglądały. Jeden wieczór, jedna wypoczynkowa noc, i ten dzień na luzie. Mogłyśmy wracać. Zostawiłyśmy Olę w tym raju.
  • Mnie jeden dzień wystarczy. - Powiedziałam - naładowałam baterie.
  • Co ja bym tu robiła? - Zapytała Jola - trzeba by przywieźć sobie jakąś robotę.”

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Randka z Parkinsonem, kupili również:

Jak wytrwać w trzeźwości
Omawiane są tu konkretne zachowania, stany, sytuacje bezpośrednio zagrażające trzeźwości. Celem jest przekazanie jak największej wiedzy na temat choroby, a także wskazanie, jak tę wiedzę stosować w praktyce, jak zmniejszyć lęk związany ze zjawiskiem nawrotu choroby.
33,00 PLN
Konna Policja Państwowa
Dostępne w 24 godziny
Monografia oddziałów konnych Policji Państwowej II Rzeczypospolitej autorstwa krakowskiego politologa. Treść jest wzbogacona ponad 45 ilustracjami i barwną planszą mundurową.
35,00 PLN
Konstrukcja i modelowanie odzieży ciężkiej
Omówiono w nim zasady konstrukcji i modelowania odzieży ciężkiej damskiej i dziewczęcej oraz męskiej i chłopięcej dla różnych typów figur.
63,00 PLN
Krój i modelowanie odzieży lekkiej. Krawiectwo miarowo-usługowe
Podano w niej technikę wykonywania form odzieży lekkiej stosowaną w krawiectwie miarowo-usługowym, z uwzględnieniem typowych form spódnic, spodni, bluzek, sukienek.
52,50 PLN
Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy
"Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy" to książka polecana uczniom i nauczycielom szkół zasadniczych, uczestnikom kursów w ZDZ, początkującym tapicerom oraz tapicerom mającym już pewne doświadczenie i pragnącym podjąć działalność gospodarczą w branży tapicerskiej.
37,30 PLN
Organizacja i funkcjonowanie Państwowej Straży Pożarnej w Polsce
Tematem niniejszej pracy jest prawna problematyka organizacji i funkcjonowania Państwowej Straży Pożarnej w Polsce. Jej istotą jest zaprezentowanie rozwoju pożarnictwa na ziemiach polskich aż do czasów współczesnych. Istotne będzie również zaprezentowanie systemu ochrony przeciwpożarowej w Polsce, ze szczególnym naciskiem na charakterystykę jednostek organizacyjnych zajmujących się tą dziedziną bezpieczeństwa społecznego.
35,00 PLN
Roboty podłogowe i okładzinowe. Technologia
Dostępne w 24 godziny
W podręczniku omówiono wykonywanie podkładów, izolacji i nawierzchni podłóg oraz okładzin ściennych z różnych materiałów z zastosowaniem odpowiednich maszyn i urządzeń oraz sprzętu pomocniczego.
52,50 PLN
Rysunek zawodowy dla stolarza
Dostępne w 24 godziny
Książka do nauki przedmiotu rysunek techniczny i konstrukcje, przeznaczona dla uczniów szkoły zasadniczej, zawód: stolarz.
38,90 PLN
Stolarstwo cz. 1. Technologia
Podręcznik dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych, zawód stolarz. Zawiera podstawowe wiadomości dotyczące drewna, jego budowy, właściwości, gatunków i wad oraz produkcji półfabrykatów z drewna i tworzyw drzewnych.
53,60 PLN
Stolarstwo cz. 2. Technologia
W podręczniku omówiono połączenia z drewna i tworzyw drzewnych stosowane w wyrobach stolarskich, konstrukcje mebli i stolarki budowlanej, maszynową obróbkę drewna i tworzyw drzewnych oraz klejenie i oklejanie w pracach stolarskich, a także zagadnienia technologiczne produkcji mebli i stolarki budowlanej.
54,60 PLN