Jesteś tutaj:
Strona główna »
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

POST SCRIPTUM 1 / 2023 (21)

POST SCRIPTUM 1 / 2023 (21)

Cena: 24,95 PLN

Liczba stron: 110
Rok wydania: 2023
Format: 210x297
ISBN: ISSN:2633-1292
Język: polski
Wydawnictwo: Post Scriptum
Autor: Praca zbiorowa
Oprawa: Miękka


POST SCRIPTUM Niezależne pismo artystyczno-literackie — PROZA, POEZJA, PUBLICYSTYKA, SZTUKI WIZUALNE.
W tym numerze m.in.: Gość specjalny: jeden z czołowych plakacistów polskich: Adam Żebrowski, abakany w Tate Modern w Londynie, Agnieszka Herman przepytuje Agatę Tuszyńską, prof Izolda Kiec o listach Poświatowskiej i Morawskiego, senne fotografie Luigiegio Greca, poezja polecana: Enormi Stationis.


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: POST SCRIPTUM 1 / 2023 (21), kupili również:

Oniemiałość Poezje Aforyzmy i myśli
Michael Tequila, pisarz gdański. Dorobek literacki: zbiór poezji, dwie powieści i zbiór opowiadań (czerwiec 2020). Strona autorska: www.MichaelTequila.com z dostępną online „Biblioteką opowiadań i poezji”. Doktor nauk ekonomicznych. Szesnaście lat pracy w handlu zagranicznym. Attaché i radca handlowy polskiej ambasady w Bogocie, kierownik planowania strategicznego w banku australijskim, nauczyciel akademicki, dyplomowany psychoterapeuta (niepraktykujący), zawodowy tłumacz polsko-angielski. Biegła znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego. Miejsca zamieszkania: Kolumbia, Grecja, Australia, obecnie mieszka w Gdańsku. Hobby: jogging, pływanie i jazda na rowerze. Interesuje się psychologią i polityką, szczególnie ceni sobie literaturę południowoamerykańską. W opinii autora jego poezja to „błądzenie w poszukiwaniu prawdy, piękna i uspokojenia”.
20,00 PLN
POST SCRIPTUM 1/2024 (25)
POST SCRIPTUM – Niezależny kwartalnik literacko-artystyczny tworzony przez polsko-brytyjski zespół. W tym numerze m.in.: gość specjalny Stanisław Baj i jego bajeczne obrazy, relacja z wystawy Chanel w V&A w Londynie, wywiad z kaskaderem Wojciechem Roguskim, egipski plakacista i grafik Mohamet Zakaria Soltan, wiersze polecane: Joanna Fligiel, Gruppa Siedem, wspomnienia o Fangorze.
24,95 PLN
POST SCRIPTUM 3/2022(17)
POST SCRIPTUM Niezależne pismo artystyczno-literackie — PROZA, POEZJA, PUBLICYSTYKA, SZTUKI WIZUALNE. W tym numerze m.in.: wywiad z Violą Śpiechowicz — jedną z czołowych polskich projektantek mody, John Porter, syryjski artysta malarz, Ramadan Hussien, Poezja Marcina Zegadły, esej prof. Izoldy Kiec.
24,95 PLN
POST SCRIPTUM 3/2023 (23)
POST SCRIPTUM - Niezależny kwartalnik literacko-artystyczny tworzony przez polsko-brytyjski zespół. W tym numerze m.in.: turecka akwarystka Rukiye Garip (gość specjalny), ceramistka Kasia Białek, aktorka Bogusława Schubert, malarki: Anna Rączka i Maggie Piu.
24,95 PLN
POST SCRIPTUM 4/2020
Niezależne pismo artystyczno-literackie — PROZA, POEZJA, PUBLICYSTYKA, SZTUKI WIZUALNE. W tym numerze m.in.: Gość specjalny — włoski fotograf — mistrz Damiano Errico, felieton Juliusza Wątroby, niezwykła wystawa Alicji Stańskiej o pochodzeniu przemocy, omiatanie światłem w fotografii Adriana Mechockiego, prof. Izolda Kiec o Kruszewskiej.
24,95 PLN
POST SCRIPTUM 4/2021 (14)
POST SCRIPTUM - Niezależne pismo artystyczno-literackie tworzone przez polsko-brytyjski zespół entuzjastów, artystów i dziennikarzy. W tym numerze m.in.: wywiad z aktorką Olgą Bończyk, z malarzem Voytkiem Glinkowskim, z gościem specjalnym – Iwoną Wojewodą, która maluje magiczne obrazy temperą żółtkową oraz rzeźbiącym w zębach Nasserem Shademanem. Anna Maruszeczko opowiada o wystawach w Paryżu, prof. Izolada Kiec o Ciechowskim, a Juliusz Wątroba o duszącej się planecie. Zapraszamy!
24,95 PLN
POST SCRIPTUM 4/2023 (24)
Niezależny kwartalnik literacko-artystyczny tworzony przez polsko-brytyjski zespół. W tym numerze m.in.: reliefy Piotra Michnikowskiego, Teatr Nikoli, wywiad z Anją Orthodox, obrazy Rafała Masiulańca, poezja Adama Gwary, wywiad z Justyną Majkowską i Piotrem Cajdlerem, esej prof. Izoldy Kiec o Karin Stanek.
24,95 PLN
POST SCRIPTUM 6/2022 (20)
POST SCRIPTUM Niezależne pismo artystyczno-literackie tworzone przez polsko-brytyjski zespół entuzjastów, artystów i dziennikarzy. W tym numerze mi.in: wywiad ze zdobywcą Nagrody Literackiej „Nike” 2022, Jerzym Jarniewiczem, Salustiano Garcia i jego czerwone obrazy, Anna Maruszeczko i Warsaw Artists, Gruppa Siedem i dużo dobrej poezji. Gość specjalny: Maciej Wojtyszko
24,95 PLN
POST SCRIPTUM I/2021
Niezależne pismo artystyczno-literackie — PROZA, POEZJA, PUBLICYSTYKA, SZTUKI WIZUALNE. W tym numerze m.in.:wywiad ze światowej sławy rzeźbiarzem Lorenzo Quinnem, wizyta w bibliotece, kinie i muzeum włókiennictwa oraz dużo poezji, prozy, malarstwa i fotografii.
24,95 PLN