Jesteś tutaj:
Strona główna »
Informatyka »
Microsoft SQL Server 2005 od środka: Zapytania w języku T-SQL
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Microsoft SQL Server 2005 od środka: Zapytania w języku T-SQL

Informatyka

Cena: 102,90 PLN

Format: 170x230
Rok wydania: 2007
Liczba stron: 654
ISBN: 978-83-88440-88-5
Wydawnictwo: APN Promise
Autor: Itzik Ben-Gan (Solid Quality Learning) et al.


Dostępne w 24 godziny
Zdobądź pogłębione informacje niezbędne do wykorzystania zaawansowanych technik zapytań w języku T-SQL.
Poznaj wewnętrzną architekturę T-SQL i potęgę zapytań opartych na zbiorach. Książka stworzona przez ekspertów zawiera szczegółowe wskazówki i wyjaśnienia, niezbędne dla projektantów baz danych i ich administratorów.

Rozwiązania praktyczne, przykładowe bazy danych oraz wzory kodu pozwalają w pełni wykorzystać możliwości tkwiące w języku programowania i rozwiązywać realne problemy.

Treść książki pozwoli:
  • Poznać logiczny i fizyczny przebieg zapytania
  • Opanować metodologię optymalizowania zapytań
  • Rozwiązywać problemy zależności relacyjnych
  • Wykorzystać CTE i funkcje klasyfikacyjne do uproszczenia i optymalizacji rozwiązań
  • Agregować dane przy użyciu różnych technik
  • Wykorzystać opcję TOP w zapytaniu do modyfikowania danych
  • Odpytywać specjalizowane struktury danych za pomocą logiki rekursywnej, ustalonych ścieżek lub zagnieżdżonych zbiorów rozwiązań
  • PLUS – rozszerzyć wiedzę i sięgnąć do sedna problematyki zapytań za pomocą zagadek logicznych

Informacja o autorach:
Itzik Ben-Gan jest głównym wykładowcą i założycielem firmy Solid Quality Learning. Od roku 1999 Itzik, jako posiadacz certyfikatu Microsoft MVP for SQL Server, prowadzi w wielu krajach szkolenia i seminaria poświęcone konstruowaniu zapytań, programowaniu i dostrajaniu zapytań w języku T-SQL. Jest autorem licznych artykułów, które pisuje do magazynu SQL Server Magazine oraz MSDN®, a także prowadzi własne prezentacje na takich konferencjach technicznych jak Microsoft TechEd, DevWeek, PASS i SQL Server Connections.
Lubor Kollar jest menedżerem grupy tworzącej oprogramowanie SQL Server w firmie Microsoft. Jego zespół zajmował się projektowaniem głównych udoskonaleń mechanizmu relacyjnej bazy danych oraz optymalizacji zapytań T-SQL.
Dejan Sarka posiada certyfikaty MCT i MCDBA oraz Microsoft MVP for SQL Server. Prowadzi szkolenia i konsultacje w firmie Solid Quality Learning, występuje z własnymi prezentacjami na konferencjach TechEd i PASS oraz tworzy rozwiązania z zakresu technologii OLTP, OLAP i analizy danych.
Kalen Delaney, redaktor techniczny serii, główny wykładowca i założyciel firmy Solid Quality Learning oraz autor książki Inside Microsoft SQL Server 2000.
Recenzent techniczny: Steve Kass, profesor matematyki, posiadacz certyfikatu Microsoft MVP for SQL Server.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Microsoft SQL Server 2005 od środka: Zapytania w języku T-SQL, kupili również:

Egzamin MCITP 70-646: Administrowanie Windows Server 2008 R2 Training Kit, wyd. II
Dostępne w 24 godziny
Książka pozwala zdobyć umiejętności potrzebne do zdania egzaminu MCITP 70-646, a także w pracy. Stosując własne tempo można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu. Wzięte z życia scenariusze przykładowe i zadania pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i zastosować ją w praktyce. Ten oficjalny podręcznik firmy Microsoft został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu nauki.
187,95 PLN
Egzamin MCITP 70-647: Administrowanie systemem Windows Server 2008 w skali przedsiębiorstwa Training Kit
Dostępne w 24 godziny
Podwójny zestaw szkoleniowy Książka pozwala zdobyć umiejętności potrzebne do zdania egzaminu MCITP 70-647, a także w pracy. Stosując własne tempo można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu. Wzięte z życia scenariusze przykładowe i zadania pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i zastosować ją w praktyce.
187,95 PLN
Egzamin MCTS 70-642: Konfigurowanie infrastruktury sieciowej Windows Server 2008 Training Kit
Podwójny zestaw szkoleniowy Książka pozwala zdobyć umiejętności potrzebne do zdania egzaminu MCTS 70-642, a także w pracy. Stosując własne tempo można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu. Wzięte z życia scenariusze przykładowe i zadania pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i zastosować ją w praktyce.
187,95 PLN
Konstrukcja i modelowanie odzieży ciężkiej
Omówiono w nim zasady konstrukcji i modelowania odzieży ciężkiej damskiej i dziewczęcej oraz męskiej i chłopięcej dla różnych typów figur.
63,00 PLN
MCTS Egzamin 70-432: Implementacja i obsługa Microsoft SQL Server 2008 Training Kit
EGZAMIN MCTS 70-432 Implementacja i obsługa Microsoft® SQL Server® 2008 Training Kit Podwójny zestaw szkoleniowy Książka pozwala zdobyć umiejętności przydane w pracy i wymagane na egzaminie MCTS 70-432. Stosując własne tempo można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu.
166,95 PLN
MCTS Egzamin 70-680: Konfigurowanie Windows 7 Training Kit
Konfigurowanie Windows® 7 Training Kit Książka pozwala zdobyć umiejętności przydane w pracy i wymagane na egzaminie MCTS 70-680. Stosując własne tempo, można przerobić kolejne lekcje, wyczerpujące każdy temat egzaminu. Wzięte z życia scenariusze przykładowe i zadania pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i zastosować ją w praktyce. Ten oficjalny podręcznik firmy Microsoft został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu nauki.
187,95 PLN
Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy
"Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy" to książka polecana uczniom i nauczycielom szkół zasadniczych, uczestnikom kursów w ZDZ, początkującym tapicerom oraz tapicerom mającym już pewne doświadczenie i pragnącym podjąć działalność gospodarczą w branży tapicerskiej.
37,30 PLN
Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services. Krok po kroku
Podręczny i szczegółowy przewodnik, nieodzowny podczas tworzenia rozwiązań logiki biznesowej dla przedsiębiorstw. Poznaj - krok po kroku - podstawy pakietu oprogramowania SQL Server Analysis Services.
91,40 PLN
Microsoft SQL Server 2005 od środka: Dostrajanie i optymalizacja zapytań
Zapoznaj się z eksperckimi rozwiązaniami optymalizacji baz danych Poznaj tajniki wewnętrznych mechanizmów optymalizacji i dostrajania wydajności w Microsoft SQL Server – wprost od najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. Projektanci i administratorzy baz danych znajdą tu najlepsze rozwiązania, prak-tyczne porady oraz przykłady kodu pozwające osiągnąć najlepszy poziom wydajności zapytań i zoptymalizować wydajność baz danych.
102,90 PLN
Microsoft SQL Server 2005 od środka: Mechanizm składowania danych
Zapoznaj się ze eksperckimi rozwiązaniami tworzenia i zarządzania wydajnymi bazami danych. Poznaj tajniki wewnętrznego mechanizmu składowania danych w Microsoft SQL Server, korzystając z wiedzy eksperta w dziedzinie SQL Server. Projektanci i administratorzy baz danych znajdą tu najlepsze rozwiązania, praktyczne porady oraz przykłady kodu, które pozwolą im osiągnąć ­mistrzowski poziom w zakresie konstruowania i administrowania relacyjnymi bazami danych.
102,90 PLN
Microsoft SQL Server 2005 od środka: Programowanie w języku T-SQL
Wykorzystaj zaawansowane cechy języka T-SQL i zapoznaj się ze spostrzeżeniami ekspertów na temat jego architektury. Ten wyczerpujący i praktyczny podręcznik programowania dostarczy każdemu programiście szczegółowego wglądu w wewnętrzną architekturę języka T-SQL. Programiści baz danych i administratorzy znajdą w nim wskazówki praktyczne, specjalistyczne techniki oraz przykłady kodów źródłowych, pozwalające na biegłe opanowanie zawiłości tego języka programowania – demonstrujące realne sposoby rozwiązywania złożonych problemów napotykanych w codziennej praktyce.
102,90 PLN
Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services Krok po kroku
Dostępne w 24 godziny
Praktyczny przewodnik oprowadzający czytelnika po procesie tworzenia korporacyjnych rozwiązań raportujących. Stopniowo i po kolei poznawaj podstawy usług raportowania SQL Server. Ten praktyczny, uczący przy pomocy ćwiczeń, podręcznik zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć tworzenie elastycznych oraz funkcjonalnych rozwiązań, które wspierają potrzeby Twojej organizacji związane z raportowaniem.
92,40 PLN