Jesteś tutaj:
Strona główna »
Historia »
Prawda i kłamstwo. Prymas Węgier József Mindszenty
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Prawda i kłamstwo. Prymas Węgier József Mindszenty

Historia

Cena: 30,45 PLN

Format: 143x205
Liczba stron: 196
Rok wydania: 2002
ISBN: 83-87346-82-9
Wydawnictwo: Fronda
Autor: Kaczmarek Karolina
Język: polski
Oprawa: Miękka


Praca Karoliny Kaczmarek "Prawda i kłamstwo - Prymas Węgier Józef Mindszenty" jest w swej istocie odwołaniem się do postaci człowieka, który zrozumiał do głębi.

Czym jest odpowiedzialnośc za Kościół Lud Boży i chociaż dopiero ostatni rozdział prezentuje go jako "człowieka wiary", trzeba pamiętać, że to, co Kardynał uczynił dla swojej ojczyzny i dla Kościoła na Węgrzech, było zakorzenione w jego bezgranicznym oddaniu się Chrystusowi.
Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Prawda i kłamstwo. Prymas Węgier József Mindszenty, kupili również:

100 Testów z gramatyki angielskiej (POZIOM WG CEF: B2-C1)
100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego.
69,00 PLN
BAŁTYCKA DROGA i ŻYWY ŁAŃCUCH LWÓW-KIJÓW
**Krajowcy - jaki żal, że jest ich tak niewielu… Piotr Wdowiak, choć z Polski Centralnej rodem, z pewnością do nich należy. Już same nazwy miejsc, które odwiedził i opisał budzą wyobraźnię i dają miły sercu koncert w duszy: Kopciowo, Turmont, Birże, Krasław, Wędziagoła, a do tego Miłe Miasto - Lwi Gród i stepy akermańskie. Zapraszam do tej podróży. **Adam Hlebowicz****
30,00 PLN
Bóg (Nasz Pan Jezus Chrystus – osoba i życie)
Jedna z najważniejszych książek katolickich XX wieku:
61,95 PLN
Homeopatia
Pierwszy tom nowej serii „Popularna Encyklopedia New Age”.
22,58 PLN
Iran. Państwo i religia
Drugie wydanie książki o Iranie, poprawione i uzupełnione. Autorka podejmuje trud zaprezentowania współczesnej kultury politycznej islamskiej Republiki Iranu, dla której inspiracją był charyzmat ajatollaha Chomejniego, oraz przedstawienia podstaw tożsamości narodowej Irańczyków. Dociekania autorki są wsparte analizą dwóch konstytucji irańskich.
35,00 PLN
Jaskółczym szlakiem
Klasyka prozy
37,00 PLN
Język perski
Język perski jest oficjalnym i urzędowym językiem Iranu. Posługuje się nim nie tylko 30 mln Irańczyków w samym Iranie, ale także mniejszości narodowe w krajach sąsiednich. Należy do rodziny języków indoeuropejskich. Przejął od Arabów alfabet i zapożyczył wiele słów z ich języka.
25,00 PLN
Język suahili
Suahili należy do grupy języków bantu. Pełni funkcje języka oficjalnego w Kenii i Tanzanii. W innych krajach Afryki Wschodniej jest językiem kontaktowym różnych grup etnicznych.
29,90 PLN
Krój i modelowanie odzieży lekkiej. Krawiectwo miarowo-usługowe
Podano w niej technikę wykonywania form odzieży lekkiej stosowaną w krawiectwie miarowo-usługowym, z uwzględnieniem typowych form spódnic, spodni, bluzek, sukienek.
52,50 PLN
Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy
"Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy" to książka polecana uczniom i nauczycielom szkół zasadniczych, uczestnikom kursów w ZDZ, początkującym tapicerom oraz tapicerom mającym już pewne doświadczenie i pragnącym podjąć działalność gospodarczą w branży tapicerskiej.
37,30 PLN
Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services Krok po kroku
SQL Server® 2008 Analysis Services Krok po kroku Praktyczny przewodnik po podstawach usług SQL Server Analysis Services. Dowiedz się, jak tworzyć, zarządzać i udostępniać kostki przetwarzania anlitycznego w trybie online (OLAP) – krok po kroku. Bez względu na to, czy jesteś projektantem, administratorem czy biznesmanem, ten praktyczny podręcznik pokazuje, jak tworzyć rozwiązania analizy biznesowej (BI) na potrzeby organizacji.
92,40 PLN
Nadzieja zbawienia dla wszystkich. Od eschatologii lęku do eschatologii nadziei
W obliczu spraw ostatecznych wszyscy stajemy z drżeniem i bojaźnią.
30,00 PLN