Jesteś tutaj:
Strona główna »
Pedagogika, dydaktyka »
Smutne oczy
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

Smutne oczy

Pedagogika, dydaktyka

Cena: 19,00 PLN

Liczba stron: 120
Format: 148x210
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-64033-77-3
Autor: Józefa Borkowska
Język: polski
Wydawnictwo: Self publishing
Oprawa: Miękka


Ze wstępu:

To co napisałam trudno jest zakwalifikować do gatunku
literackiego. Będzie tu wspomnienie, refleksja, dialog duszy, głębokie
własne przeżycie i „czucie” własnego dziecka, już dorosłego
mężczyzny, który nigdy sam nie nazwie tego co odczuwa.
Mój syn nie ma rodzeństwa, które by uczestniczyło w jego
dorastaniu i zmaganiu się z chorobą. Nie będzie komu mu opowiedzieć, co czyniła matka od pierwszych chwil jego życia, by to życie było zdrowe i szczęśliwe.

Ale nie zawsze wszystko jest w naszej mocy. Niech to wspomnienie dodaje siły w zmaganiu się z trudnościami życia dorosłego.
To nie jest także usprawiedliwianie się przed, być może, nieefektywnym
rehabilitowaniemn niepełnosprawnego dziecka. To jest nasze życie - codzienne zmaganie się z chorobą i związanymi z tym trudnościami.


Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: Smutne oczy, kupili również:

Dekarstwo i blacharstwo budowlane. Technologia
Omówiono w nim materiały dekarskie, sprzęt potrzebny do robót dekarskich i blacharskich oraz wykonawstwo i warunki techniczne odbioru podkładów i pokryć z blachy, papy, dachówki i tworzyw sztucznych.
64,10 PLN
Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy
"Meble tapicerowane - Produkcja rzemieślnicza i naprawy" to książka polecana uczniom i nauczycielom szkół zasadniczych, uczestnikom kursów w ZDZ, początkującym tapicerom oraz tapicerom mającym już pewne doświadczenie i pragnącym podjąć działalność gospodarczą w branży tapicerskiej.
37,30 PLN
Rysunek zawodowy dla stolarza
Dostępne w 24 godziny
Książka do nauki przedmiotu rysunek techniczny i konstrukcje, przeznaczona dla uczniów szkoły zasadniczej, zawód: stolarz.
38,90 PLN
Stolarstwo cz. 1. Technologia
Podręcznik dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych, zawód stolarz. Zawiera podstawowe wiadomości dotyczące drewna, jego budowy, właściwości, gatunków i wad oraz produkcji półfabrykatów z drewna i tworzyw drzewnych.
53,60 PLN
Stolarstwo cz. 2. Technologia
W podręczniku omówiono połączenia z drewna i tworzyw drzewnych stosowane w wyrobach stolarskich, konstrukcje mebli i stolarki budowlanej, maszynową obróbkę drewna i tworzyw drzewnych oraz klejenie i oklejanie w pracach stolarskich, a także zagadnienia technologiczne produkcji mebli i stolarki budowlanej.
54,60 PLN
Umierałem sto razy
"Do końca mych dni muszę pamiętać, że jestem alkoholikiem. I do końca muszę walczyć z nałogiem. Każdego dnia, o każdej godzinie. Zaniechanie walki to ręka natychmiast sięgająca po kieliszek. Czekają mnie ciężkie lata. Zrujnowany system nerwowy nie pomaga w zmaganiach z chorobą. I na pewno nie jest sprzymierzeńcem mych pragnień. Dlatego muszę szukać pomocy w społeczeństwie, w poradniach i zakładach lecznictwa odwykowego. Bez nich nie dam rady. Wpadnę w pijaństwo, by już nie powstać. Jedyne, co mi pomaga, to cel życia, jaki sobie wytyczyłem. Trzeźwość. Spłacić nią chcę choć część smutku matki i żony. I odwdzięczyć się wszystkim, którzy mi pomogli."
29,90 PLN
Zaproszenie do życia
Pewne cechy naszych postaw, przekonań utrudniają samorealizację i spełnienie pragnień. Większość ograniczeń wynika dziś z naszych kompleksów, niż faktycznych zakazów postępowania.
32,90 PLN